Etkinliklerimiz

Hizmetlerimiz
Bağışçılarımızdan Kareler

Değerli Hayırseverimiz, Sayın Ali BÜYÜKBEZİRCİ 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Önlüt giydirme töreni için öğrencilerimize yapmış oldukları beyaz önlük katkılarından dolayı, Sayın Fakülte Dekamız Prof. Dr. M. Sait GÖNEN hocamızın makamında verdiği Onur Belge ve Plaket ile ilgili kareler.

 

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Acil Tıp Biriminin hasta tedavisinde kullanılmak üzere  Kliniğin ihtiyacı olan cihaz  alımına Vakıf aracılığı ile destek veren Sayın Mehmet TOPAL  Değerli Eşi Selda TOPAL ve Sayın Prof. Dr. İbrahim İKİZCELİ hocamıza teşekkürlerimizi sunarız.


Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde Tıp Eğitimi ve Hasta Tedavisinde imkânlarımız ölçüsünde yaptığımız katkının dışında;

Tıp Fakültesi Yönetimi ile Hastane Müdürlüğü- Teknik Müdürlük gibi departmanlara işlerin idamesi ve acil ihtiyaçlarına destek verilmektedir.

Tıp Fakültesi Yönetimine;
Bilgisayar-Kırtasiye-Temsil giderleri yanında nakil aracı (binek ve kamyonet) nakil aracı alımı ve onarımları ile yakıt giderleri karşılanmaktadır. Önceki dönemlerde çok gerekli görülen departmanlara (Her türlü yasal ödemeleri Vakfımız tarafından karşılanan)personel desteği sağlanmıştır.

Hastane Müdürlüğüne;
Çevre bakımı öğrenci ve öğretim üyelerinin toplantılarına destek
Teknik Hizmetler Müdürlüğüne;
Bina bakım ve onarım ile diğer görevlerinin ifasında malzeme-alet edevat temini

CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI ANABİLİM DALIMIZA DEĞERLİ HAYIRSEVERİMİZ JÜLİYET ÖZYURT TARAFINDAN YAPTIRILAN ODANIN PLAKET VE ONUR BELGELERİNİ SAYIN DEKANIMIZ VE AYNI ZAMANDA VAKIF BAŞKANIMIZ İLE BİRLİKTE SAYIN K.B.B. ANABİLİM DALI BAŞKANI PROF.DR. H. AHMET ÖZDOĞAN HOCAMIZ TAKDİM EDERLERKEN ALINAN KARELER.

CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ İÇ HASTALIKLARI ANABİLİM DALINA BAĞLI GASTROENTEROLOJİ BİLİM DALININ HASTA TEDAVİSİNDE KULLANILMAK ÜZERE KLİNİĞİN İHTİYACI OLAN CİHAZ ALIMINA VAKFIMIZ ARACILIĞI İLE DESTEK VEREN DEĞERLİ HAYIRSEVERLERİMİZE, Sayın PROF. DR. MURAT TUNCER HOCAMIZA  VE KAYSERİ MİLLETVEKİLİ SAYIN MEHMET ÖZHASEKİ’YE KATKILARINDAN DOLAYI  ŞÜKRANLARIMIZI SUNARIZ.

1-    Sayın ;          Süleyman ÇETİNSAYA

2-     Sayın ;         Küçükçalık Tekstil San. Ve Tic. A.Ş.

3-      Sayın  ;        Gülsoy Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş.

4-     Sayın      ;       AFS BORU SANAYİ A.Ş.

5-     Sayın    ;    ERCİYAS ÇELİK BORU SAN. A.Ş.

6-      Sayın       ;  ALİ BAYRAKTAR

7-     Sayın        ; Mustafa ÇIKRIKÇIOĞLU

8-     Sayın       ;   Hasan ÇIKRIKÇIOĞLU

9-      Sayın        ;    Vahap KÜÇÜK

       10-  Sayın      ;  Mehmet Hanefi ÖKSÜZ